Taxonomy Enum (1.3.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Vocabulary
he: מילון

en: Features
he: פיצ'רים

en: Reference
he: רפרנס

en: About
he: אודות

en: Appears in: @bundles.
he: מופיע ב: @bundles.
