Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Overwrite
kn: ತಿದ್ದಿಬರೆ
