Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: updated
pl: zaktualizowany

en: created
pl: utworzono

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Create
pl: Utwórz

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Overwrite
pl: Nadpisz

en: Machine Name
pl: Identyfikator systemowy
