Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: updated
bg: Актуализирано

en: Name
bg: Име

en: Import
bg: Импортирай

en: Create
bg: Създаване

en: Vocabulary
bg: Речник
