Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: updated
lv: labots

en: created
lv: izveidots

en: Name
lv: Nosaukums

en: Import
lv: Importēt

en: Create
lv: Izveidot

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca
