Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: updated
mn: шинэчлэгдсэн

en: Name
mn: Нэр

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан
