Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: updated
ru: обновлено

en: created
ru: создано

en: Name
ru: Название

en: Import
ru: Импортировать

en: Create
ru: Создать

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Overwrite
ru: Перезаписать

en: Machine Name
ru: Машинное имя
