Taxonomy Fast Import (1.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: updated
sv: uppdaterad

en: created
sv: skapad

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Create
sv: Skapa

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn
