Taxonomy Image (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: File
sv: Fil

en: Image
sv: Bild

en: Fields
sv: Fält

en: Original image
sv: Originalbild

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Link image to
sv: Länka bild till

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Linked to content
sv: Länkat till innehåll

en: Linked to file
sv: Länkat till fil

en: Nothing
sv: Inget
