Taxonomy Image (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: File
fi: Tiedosto

en: Image
fi: Kuva

en: Fields
fi: Kentät

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Image style: @style
fi: Kuvan tyyli: @style

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Linked to file
fi: Linkitetty tiedostoon

en: Nothing
fi: Ei mitään
