Taxonomy Import (2.0.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Vocabulary name
cy: Enw geirfa

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Installation
cy: Gosodiad
