Taxonomy Import (2.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Import
id: Impor

en: Vocabulary name
id: Nama kosakata

en: Introduction
id: Pengenalan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Requirements
id: Persyaratan

en: Installation
id: Pemasangan
