Taxonomy Import (2.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Import
pl: Importuj

en: Vocabulary name
pl: Nazwa słownika

en: Introduction
pl: Wprowadzenie

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Installation
pl: Instalacja

en: Import file
pl: Import pliku
