Taxonomy Import (2.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Import
ru: Импортировать

en: Vocabulary name
ru: Имя словаря

en: Introduction
ru: Введение

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Requirements
ru: Требования

en: Installation
ru: Установка

en: Import file
ru: Импорт файла
