Taxonomy Import (2.0.11) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Vocabulary name
cs: Název slovníku

en: Introduction
cs: Úvod

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru
