Taxonomy Import (2.0.11) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Import
da: Importér

en: Vocabulary name
da: Ordforråd

en: Introduction
da: Introduktion

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Requirements
da: Krav

en: Allowed file extensions
da: Tilladte filendelse

en: Import file
da: Importér fil
