Taxonomy Import (2.0.11) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Import
hi: आयात करें

en: Vocabulary name
hi: शब्दावली नाम

en: Introduction
hi: प्रस्तावना

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Allowed file extensions
hi: अनुमत फ़ाइल एक्सटेंशन

en: Installation
hi: स्थापना
