Taxonomy Import (2.0.11) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
no: Taksonomi

en: Vocabulary name
no: Vokabularets navn

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Allowed file extensions
no: Tillatte filtyper

en: Import file
no: Importer fil
