Taxonomy Import (2.0.11) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: Import
vi: Nhập vào

en: Vocabulary name
vi: Tên kho từ

en: Introduction
vi: Giới thiệu

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Allowed file extensions
vi: Phần mở rộng tập tin được chấp nhận
