Taxonomy Import (2.0.2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Import
hr: Uvezi

en: Vocabulary name
hr: Naziv rječnika

en: Configuration
hr: Postavke

en: Import file
hr: Uvoz datoteke
