Taxonomy Import (2.0.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Import
uk: Імпортувати

en: Vocabulary name
uk: Назва словника

en: Introduction
uk: Вступ

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Installation
uk: Встановлення

en: Import file
uk: Імпортувати файл
