Taxonomy Import (2.0.3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Import
lt: Importuoti

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Import file
lt: Importuoti failą
