Taxonomy Import (2.0.4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Vocabulary name
bo: སྤྱི་མིང་གི་མིང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ
