Taxonomy Import (2.0.5) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
it: Tassonomia

en: Import
it: Importa

en: Vocabulary name
it: Nome del vocabolario

en: Introduction
it: Introduzione

en: Configuration
it: Configurazione

en: Requirements
it: Requisiti

en: Allowed file extensions
it: Estensioni file consentite

en: Installation
it: Installazione
