Taxonomy Import (2.0.5) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Import
lv: Importēt

en: Vocabulary name
lv: Vārdnīcas nosaukums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi
