Taxonomy Import (2.0.5) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Import
nl: Importeren

en: Vocabulary name
nl: Naam van woordenlijst

en: Introduction
nl: Inleiding

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Installation
nl: Installatie

en: Import file
nl: Bestand importeren
