Taxonomy Import (2.0.5) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Import
pt: Importar

en: Vocabulary name
pt: Nome do vocabulário

en: Introduction
pt: Introdução

en: Configuration
pt: Configurações

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Allowed file extensions
pt: Extensões de arquivo permitidas

en: Installation
pt: Instalação

en: Import file
pt: Importar arquivo
