Taxonomy Import (2.0.5) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Import
sl: Uvozi

en: Vocabulary name
sl: Ime besedišča

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek
