Taxonomy Import (2.0.6) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Vocabulary name
hu: Szótár neve

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: Installation
hu: Telepítés

en: Import file
hu: Import fájl
