Taxonomy Import (2.0.7) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Import
sk: Importovať

en: Vocabulary name
sk: Názov slovníka

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Allowed file extensions
sk: Povolené prípony súboru

en: Import file
sk: Importovať súbor
