Taxonomy Import (2.0.9) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Import
ar: استيراد

en: Vocabulary name
ar: اسم المعجم

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Allowed file extensions
ar: لواحق الملفات المسموح بها
