Taxonomy Import (2.1.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Import
es: Importar

en: Vocabulary name
es: Nombre del vocabulario

en: Introduction
es: Introducción

en: Configuration
es: Configuración

en: Requirements
es: Requisitos

en: Allowed file extensions
es: Extensiones de archivos permitidos

en: Installation
es: Instalación

en: Import file
es: Importar archivo
