Taxonomy Import (2.1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Import
eu: Inportatu

en: Vocabulary name
eu: Hiztegiaren izena

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Allowed file extensions
eu: Onartutako fitxategien luzapena
