Taxonomy Import (2.1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Import
jv: Ngimpor

en: Vocabulary name
jv: Jeneng vokabulari

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké
