Taxonomy Import (2.1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Import
fa: ورود

en: Vocabulary name
fa: نام لغتنامه

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: Extensions of files.
fa: ادامۀ نام فایل

en: Max size of file
fa: حجم فایل

en: Max size of file in bytes
fa: حد اکثر اندازۀ فایل به بایت
