Taxonomy Import (2.1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Import
sv: Importera

en: Vocabulary name
sv: Vokabulärnamn

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Requirements
sv: Krav

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: Import file
sv: Importera fil
