Taxonomy Import (2.0.12) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Import
ja: インポート

en: Vocabulary name
ja: ボキャブラリーの名称

en: Introduction
ja: 序文

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Allowed file extensions
ja: 許可されている拡張子

en: Installation
ja: インストール

en: Import file
ja: インポートファイル
