Taxonomy Import (2.0.12) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Import
km: នាំចូល

en: Vocabulary name
km: ឈ្មោះ​វាក្យសព្ទ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ
