Taxonomy Import (2.0.12) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Import
oc: Importar

en: Vocabulary name
oc: Nom del vocabulari

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Maintainers
oc: Manteneires

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses
