Taxonomy Import (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Vocabulary name
el: Όνομα λεξιλογίου

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Import file
el: Εισαγωγή αρχείου
