Taxonomy Import (8.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Import
et: Impordi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: Configuration
et: Seadistus

en: Import file
et: Impordi fail
