Taxonomy Import (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Import
fa: ورود

en: Custom
fa: سفارشی

en: Vocabulary name
fa: نام واژگان

en: Introduction
fa: معرفی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Requirements
fa: نیازمندی‌ها

en: Installation
fa: نصب

en: Import file
fa: وارد کردن فایل
