Taxonomy Import (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Introduction
kn: ಪರಿಚಯ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು
