Taxonomy Import (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Custom
tr: Özel

en: Vocabulary name
tr: Sözlük adı

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Requirements
tr: Gereklilikler

en: Import file
tr: İçeri aktarılacak dosya
