Taxonomy Machine Name (2.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Other
sk: Ostatné

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Selection type
sk: Typ výberu

en: No name
sk: Bez názvu

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Dropdown
sk: Vysúvacie

en: Show hierarchy in dropdown
sk: Zobraziť hierarchiu vo roletovom menu.

en: Select terms from vocabulary @voc
sk: Vyberte termín zo slovníka @voc
