Taxonomy Machine Name (2.0.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Other
ta: மற்றவை

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: No name
ta: பெயரில்லை

en: Autocomplete
ta: தானியங்கு நிரப்புதல்
