Taxonomy Machine Name (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: No name
is: Ekkert nafn

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling

en: Dropdown
is: Fellivalslisti

en: Show hierarchy in dropdown
is: Sýna stigskiptingu í fellivalslista
