Taxonomy Machine Name (8.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Other
fa: ساير

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Selection type
fa: نوع انتخاب

en: No name
fa: بدون نام

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: Select terms from vocabulary @voc
fa: انتخاب واژه‌ها از واژگان @voc

en: Display error message
fa: نمایش پیام خطا
