Taxonomy Machine Name (8.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Other
fi: Muu

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Selection type
fi: Valintatyyppi

en: No name
fi: Ei nimeä

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
fi: Valitse minkä sanaston termit näytetään normaaleissa valinnoissa.

en: Dropdown
fi: Alasvetovalikko

en: Show hierarchy in dropdown
fi: Näytä hierarkia alasvetovalikossa

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
fi: Sanastoa ei ole valittuna. Muuta asetusta.

en: Select terms from vocabulary @voc
fi: Valitse termit sanastosta @voc

en: Select terms
fi: Valitse termit

en: Display error message
fi: Näytä virheilmoitus
