Taxonomy Machine Name (8.x-1.0-beta5) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Other
eu: Bestea

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: No name
eu: Izenik ez

en: Select terms from vocabulary @voc
eu: Aukeratu terminoak @voc hiztegitik
